1 / 9
Справа за сечење стиропор
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.06.2022 21:14

Прилеп / Прилеп

Справа за сечење стиропор


*Изработка*

*Подлога: Иверица
*Димензии: 1.5м х 0.50м

*Рам: Алуминиум Електростацко шприцан (пластифициран )
*Димензии: 1.38м х 0.40м

*Сечило: Жица
*Димензии: 1.20м

*Тежина: 11 килограми

*Истегнување на рам до 30см

-Справата е изработена од иверица и алуминиум за брз и лесен транспорт.
Овозможено е сечење на стиропор и стиродур до 30см, сечење под агол, брзо и лесно склопување.

Категорија: Останато

Се продава од:

MaCkO
Потврден огласувач
077605778
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам