1 / 2
Prodavam iphone 7
5.000 МКД
Цената е фиксна
28.09.2021 19:49

Штип / Штип

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

iphone 7

Боја:

Black

Интерна меморија:

32 GB

РАМ меморија:

2 GB

Големина на екранот:

4,1 - 4,9" инчи

Prodavam iphone 7 (crn)
Funkcionira odlicno, vo dobra sostojba
so malku napuknat ekran

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Metodi
Потврден огласувач
075316620
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам