1 / 5
Niva vo Oreovec Prilep
1 МКД
30.09.2022 11:14

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

7813 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava dve nivi vo Oreovec
Posle Markova cesma
Idealni za fotovoltaici
Imoten list 746
KP 2814/2 - 2339 m2
KP 2814/4 - 5474 m2

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

marjan
Потврден огласувач
070 252 671
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам