Се продаваат градежни земјишта
1 €
01.07.2022 11:21

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

4500 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продаваат следниве градежни земјишта

1. Градежно земјиште на улица ''Осоговска'', во близина на Сточен пазар - 1815 m2 (скоро 2 декари);

2. Градешно земјиште во населба Точила, позади ООУ ''Блаже Конески'' - 4500 m2 (4 и пол декари);

Цената на двете земјишта е по договор. Телефон за контакт 076 234-373 или 075 474-476

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Елизабета Апостолоска
Потврден огласувач
076234373
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам