1 / 3
Се продава стара куќа
10.500 €
Цената не е фиксна
10.05.2022 19:03

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

1

Квадратура:

135 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Нема

Дворна површина:

135 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1

Година на реновирање:

1

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Адреса:

Браќа Шемкоски 11а

Се продава стара куќа на улица Браќа Шемкоски бр. 11а, со површина од 135м2 (100 м2 приватизирано), а остатокот од 35м2 не е приватизирано и е со право на користење. Куќата е стара и е за рушење.
Цена ПОВОЛНА!
Лице за контакт: Киро
Контакт тел: 070/892-547

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
075295770
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам