1 / 12
Fiat Punto 75 SX 1996
750 €
Цената е фиксна
Денес 15:10

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Fiat

Модел:

Punto

Година:

1996

Гориво:

Бензин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

54 kw / 73 ks

Kласа на емисија:

Останато

FIAT PUNTO 75 SX, 1996 година, 5 врати, продавам. Прв сопственик, гаражиран, оригинална црвена боја. Електрични предни прозорци, централно заклучување, бензинец, 1250 цц3, 75 кс. Обновена регистрација, РЕГИСТРИРАН ДО 29.09.2022. ГОДИНА. Цена 750 ЕВРА.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Иван Беловски
Потврден огласувач
070220654
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам