1 / 4
Plac vo ind.zona vizbegovo 3500m2
По Договор
08.09.2022 15:24

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

3500 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodava atraktiven plac vo indust. zona Vizbegovo 3500m2 so nov asfaltiran pat vo blizina na carinski skllad Stenkovec placot e od gornata strana na patot , so cist imoten list .

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Ag.Trim
Потврден огласувач
078212477
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам