1 / 1
SE PRODAVAAT DELOVI OD POLO
1 МКД
07.09.2022 09:14

Петровец / Скопје

Se prodavaat delovi od Polo 1.9 Dizel, 1999 godina. (motor, vrati i mnogu drugi delovi).
Cena po dogovor...
078/373-793

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Prodazba
Потврден огласувач
078/373-793
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам