1 / 4
KOZNA GARNITURA OD SIMPO
950 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 18:11

Карпош / Скопје

Prodavam kozna garniruta 3+2+1 vo odlicna sostojba skoro bez grebnatini, kupena od "SIMPO" izrabotena od mnogu kvalitetna koza.
Trosedot e so montazen lezaj.
Gratis so garniturata Vi ja davam masicka.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

IKO-TRUST DOOEL
Ul.Boris Trajkovski 1
Потврден огласувач
075231624 ili 2770480
Испрати Е-маил до огласувачот

COLPASAN kada so kabina

150 €

Zvucki

2 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам