1 / 2
Pojacalo Onkyo TX-SR576
4.800 МКД
04.12.2022 20:35

Куманово / Куманово

Prodavam pojacalo Onkyo model TX-SR576 vo odlicna ispravna sostojba kako novo e pojacaloto.
Prakjam i po kargo niz cela Makedonija.
Kontakt broj:078427238

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

Audi
Потврден огласувач
078427238
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам