1 / 9
LUKSUZEN STAN SO POVOLNA CENA
330 €
Цената е фиксна
16.10.2021 13:00

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

70 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Луксузен

Лифт:

Не

Година на градба:

2001

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Север

Iznajmuvam stan trosoben so dve spalni sobi, vo K.VODA na padinite na Vodno,
na vtori sprat so prekrasen pogled na Skopje.
Kompletno namesten (sve e novo ne koristeno), greenjeto e na klima invertor 7 ca koja pokriva 85 kvadrati !
* CENA POVOLNA *

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Mirjana Stojceska
Потврден огласувач
078378022
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам