1 / 5
Ps4 PlayStation 4 se prodava
11.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.10.2022 16:13

Бутел / Скопје

Prodavam ps4 konzoli, konzolite se odlicno zacuvani, cenite zavisat od toa kakov vid na konzola e i sto ke izberete so nejze. Isto taka se prodavaat i dzoistici, hard diskovi i dodatna oprema.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS5

Се продава / Можна е замена од:

Nenad
Потврден огласувач
077954057
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам