1 / 5
Prodavam zemjiste 5775m2 kaj Granit opstina Cucer Sandevo
1 МКД
08.09.2022 15:24

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

5775 m²

Тип на земјиште:

Останато

Prodavam zemjiste patot na kaj Kosovo kaj Granit opstina Cucer Sandevo mesto Prznik .
5775m2 150 metri od asfaltot do parcelata

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Ag.Trim
Потврден огласувач
078212477
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам