Prodavam garaza Rasadnik Kisela Voda
По Договор
03.10.2021 18:13

Кисела Вода / Скопје

Квадратура:

14 m²

Prodavam podzemna garaza vo sklop na zgrada vo naselba Rasadnik, Kisela Voda. Garazata e 14 m2,so dve avtomatski vrati so dalecinsko (za vlez vi zaednickiot prostor i posebno za garazata),osvetlena. Cena po dogovor. Tel za kontakt 070331703

Категорија: Недвижности / Гаражи

Се продава од:

Mirjana
Потврден огласувач
077964121
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам