1 / 8
Niva vo Oreovec
1 МКД
03.07.2022 09:43

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

1433 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Prodavam dve nivi vo Oreovec
Pred seloto levo
Kp 1459 3515m2
KP 1480 1046m2

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

marjan
Потврден огласувач
070 252 671
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам