1 / 6
SE PRDAVA NIVA OD 3.5 DEKARI
3.500 €
23.06.2022 14:05

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

3500 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

se prodava niva 3.5 dekari, odalecena od gradot 2/km se naogja na noviot pat za lagovo

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

....
Потврден огласувач
076421900
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам