1 / 2
Се продава
40.000 €
14.02.2022 18:03

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

3

Квадратура:

140 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

360 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1996

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Велгошти -Лукоска Мала Охрид

Се продава куќа П+1 140м2 и дворно место од 360м2.Легализирана. Тел.за контакт:072 576-839 Велимир

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Velimir
Потврден огласувач
070997335
070921482
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам