1 / 9
Peugeot 307 1.4i
3.300 €
01.08.2022 01:07

Куманово / Куманово

Марка:

Peugeot

Модел:

307

Година:

2007

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.11625

Сила на моторот:

65 kw / 88 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Prodavam Peugeot 307 2007godina 1.4 benzin 90ks so atestiran plinski ured nov namesten pred 5 meseci ima novi zimski gumi ima pominato realni 160 000km ima atest folii za povekje informacii javete se

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Nikica
Потврден огласувач
075207445
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам