1 / 12
Неа Потидеја Халкидики се продава стан од 62 кв.м.
110.000 €
06.03.2023 07:31

Скопје Центар / Скопје

Неа Потидеа, Халкидики, се продава 2 -ри стан покрај море (30м), чист 62 кв.м и мешан 68 кв.м. Целосно опремен (Бели апарати, гардероби, кревети). Се наоѓа на 2 кат (изградена во 1996 година) и се состои од 3 соби, посебна кујна, WC.
4 климатизери.
2 фрижидери.
1 машина за миење садови.
2 машини за перење.
Германска кујна.
3 тавански вентилатори.
алуминиумски огради.
електрични тенди и соларни панели на неговиот изолиран покрив. : Брокер.

Категорија: Недвижности / Во странство

Се продава од:

Ridi.NewDeal
Tsmiski 33 Thessaloniki
Потврден огласувач
00306994867940
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам