1 / 7
Prodavam dve kacigi za motor i skuter
90 €
Цената е фиксна
20.10.2021 13:00

Гостивар / Гостивар

Prodavam dve kacigi, ednata kaciga koristena 3 meseci dodeka vtorata kaciga ne e koristena voopsto odnosno kacigata e nova, istite kacigi imat zastitni crni platneni torbi, dvete kacigi se kvaliteni i mnogu dobri
dvete kacigi gi prodavam za cena od 90 evra

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Облека/Заштита / Кациги

Се продава од:

Stan / Garsonjera
Bulevar "Partizanski Odredi" br. 106 opstina, karpos 3
Потврден огласувач
075243771
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам