1 / 4
Se izdava dukan 500 m2
2 €
15.12.2022 12:23

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

525 m²

Спрат:

2

Греење:

Нема

Se izdava 500 m2 dukan odnosno najgorniot kat vo objektot na Gracija Ekskluziv na Krusevski pat vo industriskata zona vo Prilep.
Mesecna kirija e 2€ od m2 odnosno 1000€.
Za poveke info:076 303 506.

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

David
Потврден огласувач
076303506
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам