IZDAVAM NAMESTEN STAN [ 100 ;
1 €
Со вклучен ДДВ
15.01.2022 08:34

Кисела Вода / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

65 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Струја

Дворна површина:

200 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2003

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Североисток

Адреса:

sasa32

IZDAVAM STAN SO DVE SPALNI DNEVNA SO KUJNA ,HODNIK I KUPATILO. STANOT SE NAOGA VO SUTEREN I ZIMNO VREME NE TREBA MNOGU ENERGIJA ZA ZAGREVANJE A VO LETO NE TREBA MNOGU ZA LADENJE. STANOT E NAMESTEN.Se naoga vo kis, voda vo nas. Pintija

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

dime
Потврден огласувач
078448422
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам