1 / 9
PRO WELD 364 s/2 ac dc pro
1.500 €
Цената е фиксна
09.03.2022 18:01

Куманово / Куманово

✅zavaruvanje
✅co2
✅tig
✅aluminium
✅argon

profesionalen ac dc aparat 400ampera so ladenje kako nov malko koristen
type/PROWELD 364s/2
COOLING
LINCOLN ELEKTRIC FDB
vari 0.8/1.0/1.2/1.6/2.0/ co2 i aluminium
proba vo sekoe vreme cena 1500e
info na viber 0038979353307

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

daniel
Потврден огласувач
079353307
Испрати Е-маил до огласувачот

SUPERPLASMA 60/3 -TELWIN

400 €

TIG/CO2/aparati zavaruvanje

300 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам