1 / 9
Prodavam Original Timberland zimski konduri
3.500 МКД
07.10.2021 14:06

Карпош / Скопје

Kondurite se kupeni pred 2 godini, noseni 1 sezona 2 meseca, se prodavaat zaradi utnat broj.
Kupeni od Timberland vo Ramstore Mall broj 43 maski.

Категорија: Спортска опрема и активности / Кампување и Природни активности / Чевли

Се продава од:

Blagojche
ul Vanco Mickov 21A
Потврден огласувач
070214176
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам