1 / 12
FORD FOCUS FOCUS
3.650 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 13:00

Карпош / Скопје

Марка:

Ford

Модел:

Focus

Година:

2005

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

59 kw / 80 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Ford Focus 1.4 Benzin vo odlicna sotojba

Kolata ne e od uvoz i e kupena od MIDA Motors Skopje.
2005 godina vo Dekemvri mesec

Od oprema poseduva
* Tempomat
* Klima Ured ( koj raboit odlicno)
* Vozdusni Pernici
* Aluminiumski Bandasi
* Dva originalni klucevi
* ABS
*Maglenki
* Radio CD
* Kolata ima servisna istorija vo KADIS Skopje
* Kolata e registrirana cela godina
*Novi Gumi
*Nov Akomulator

Kolata e vo odlicna sostojba, i e vo klasata na avtomobili VW Golf, Astra , Megan, 307/308 Polo, Focus , Fokus

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

David
Потврден огласувач
070648253
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам