1 / 4
Se prodava Aprilia Sr50 (mnogu socuvano)
1.200 €
20.10.2021 11:50

Прилеп / Прилеп

Se prodava Aprilia sr50.
2005godina sredena so drug dizajn za svoj merak.
Odlicna sostojba, se gledaa po slikite, nema krseni puknati plastiki, ne pajgana.
Registrirana, mk dok prevod odma.
[Kilometrazata ne i raboti samo sveti!]
Novi gumi.
Novi rolni.
CENA: 1200€€€
☎️INFO: 076 221 091

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
076221091
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам