1 / 12
MAN
15.000 €
28.12.2021 17:43

Прилеп / Прилеп

Se prodava man 1991g.
Kiper
Kran
Registriran do 7 . 2022
Registracija mu e 12 000 den.
Specialno vozilo
Novi akomulatori
Solidni gumi
Spremen za se

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

spase
Потврден огласувач
075286828
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам