garaza 22m2 st. banka k. voda
500 €
Денес 13:00

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

22 m²

se prodava garaza 22m2 pod stopanska banka karsi opstina kisela voda, uredena so plocki struja i avtomatska germanska vrata na dalecinsko

Категорија: Недвижности / Гаражи

Се продава од: Претпријатие

Metalni Konstrukcii
Потврден огласувач
071315315
Испрати Е-маил до огласувачот

garaza 22m2 st. banka k. voda

500 €

Metalni Konstrukcii, Izrabotka i Montaza

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам