1 / 1
Dukjan 11m2
8.000 МКД
Цената не е фиксна
26.05.2022 23:29

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

11 m²

Греење:

Централно

Se izdava i prodava dujkan od 11m2 so toalet na prizemje vo novata katna garaza vo vnatresniot del.
Prodazna cena 23000 eu
Renta cena 8000 den

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Lidija
Kuzman Josifoski 28
Потврден огласувач
078419333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам