1 / 2
Se prodava plac ili se bara investitor
1 €
10.08.2022 11:19

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

2000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac zad prilepska pivarnica ili se bara investitor

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Dimitar
cane konjarec
Потврден огласувач
078234415
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам