1 / 9
Dukan, Magacin, deloven prostor
1 €
20.09.2022 10:17

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

100 m²

Спрат:

1

Греење:

Дрва

Se prodava ili iznajmuva, lokacija na 5km od prilep na glavniot pat pp-mk. Brod vo s. Mazuciste, legaliziran so kompletni imotni dokumenti, dovod odvod 3fazna struja, prva ploca 100m2,vtora ploca 115m2,pogoden za sekakva namena. Moze I zamena za Stan, Info 075662752,076585514

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Igor
Потврден огласувач
075662752
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам