1 / 6
2 COPA HP OFFİCE JET PRO PRİNTERA
8.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.10.2021 17:23

Куманово / Куманово

2 COPA PRİNTERA
1. HP OFFİCE JET PRO 7720 KA 6 MUAY GARANCI - NEPTUN
2. HP OFFİCE JET PRO 9013 KA 10 MUAY GARANCI - NEPTUN
ORJİNALE
KONTAKT: 070730210 SAFFET

Категорија: Канцелариски и Школски прибор / Канцелариски апарати и Технологија

Се продава од:

Saffet Sadullai
kumanova
Потврден огласувач
070730210
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам