1 / 5
Stabilizatori korektoti za struja
1 МКД
16.11.2022 10:21

Шуто Оризари / Скопје

1200w 2200den
1500w 2000den
2400w 3000den
3500w 6000den
5500w 7500den
10.000w 13500den

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

KZUBR MK
SKOPJE
Потврден огласувач
070780212 075257183
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам