Prodavam niva
2.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.10.2021 13:41

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

13000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Niva vo selo galicani

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Mirko
Потврден огласувач
00 389 76473355
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам