1 / 8
Alfa Romeo 156 1.9 JTD 16v
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.05.2022 19:23

Штип / Штип

Марка:

Alfa Romeo

Модел:

Alfa 156

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

1.9JTDM 110kw 2005 godina. Voziloto e vo ekstra sostojba. Novi gumi Michelin Alpin. Nov Akomulator pod garancija.
Servisirana, Registrirana cela godina.
Ulje motor, menjac, filtri, plocki napred nazad, prednica nova, 6to stepen menuvac, nov set saks, motor vo ekstra sostojba.
Poveke informacii na tel: 077750976

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
077750976
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам