1 / 7
Prodazba na novi stanovi vo gradba
1 €
Денес 10:11

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

67 m²

Греење:

Централно

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2022

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Dimo Hadzi Dimov br 9

Se prodavaat novi luksuzni stanovi vo gradba vo Kisela Voda kaj Sampionce so kvadraturi od 67m2 i 49m2 na ekstra lokacija, na samo 100m od uciliste i gradinka i na samo 1km od centarot na gradot.
Izvonredni materijali i visok standard na izrabotka na objektot.
Moznost za plakanje na kredit !
- Telefon za kontakt : 078 33 55 69

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

zlatko
Потврден огласувач
078335569
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам