1 / 7
Se izdava dukan na ul.Andon Slabejko nasproti Medika
11.000 МКД
Цената не е фиксна
09.02.2022 10:35

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

53 m²

Греење:

Дрва

Se izdava dukan na ul.Andon Slabejko br.15 nasproti poliklinika Medika so povrsina: prizemje 28m2 so WC i 1 kat so 25m2. Dukanot e pristapen od ulicata Andon Slabejko t.e mozi da zastani vozilo!
Kontakt Dejan 070 308 642

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Dejan
Потврден огласувач
070308642
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам