1 / 7
Се продава куќа веднаш вселива!
38.000 €
Цената е фиксна
15.10.2021 23:37

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

6

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

Високо приземје

Греење:

Струја

Дворна површина:

250 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на реновирање:

2002

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Beogradska 83

За повеќе информации јавете се на телефонскиот број

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Ane
Потврден огласувач
071242813
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам