1 / 1
Куќа
44.000 €
31.10.2021 09:42

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

6

Квадратура:

90 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

90 m²

Тип на домот:

Мулти семејна куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1982

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

Јоска Јорданоски 112 Прилеп

Два спрата +приземје(визба или гаража) три плочи -лесно се прави прераспоред на соби мн.убава локација

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Mice
Потврден огласувач
074207702
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам