1 / 7
VW Sharan NA DELOVI
5 €
01.10.2022 00:20

Долнени / Прилеп

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Sharan

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сина

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

09.2021

Сила на моторот:

116 kw / 158 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

VW Sharan 2002 na delovi


072208300

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

ETriPlast
Потврден огласувач
072208300
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам