Izdavam garaza kaj Simpo Crniche/ Гаража кај Симпо Црниче
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.11.2021 10:39

Кисела Вода / Скопје

Квадратура:

15 m²

Издавам надземна гаража на 100 метри од Симпо Црниче, на истата улица. Површина 15 м2.

Цена по договор.
Контакт тел: 071 287 440

Категорија: Недвижности / Гаражи

Се изнајмува од:

SSS
Потврден огласувач
070 000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам