1 / 1
SE PRODAVA REZERVNA GUMA 4 STRAFA
1 МКД
06.09.2022 09:55

Петровец / Скопје

Тип на гуми:

Гуми за сите сезони

Ширина:

Останато

Висина:

Останато

Дијаметар:

Останато

Se prodava nova rezervna guma so 4 strafa, odgovara za WV, Seat.

Cena po dogovor...

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Prodazba
Потврден огласувач
078/373-793
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам