1 / 4
Motorce -mehanizam za brisaci Golf 5 plus
50 €
Цената не е фиксна
17.04.2022 17:53

Штип / Штип

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf 5 plus

Tип на делови:

Бришачи додатоци

se prodava motor komplet so mehanizam - brisac za GOLF 5 plus - leva strana [ soferska ]

.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

iPhone
Потврден огласувач
078411314
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам