1 / 8
Се продава куќа
1 €
26.09.2022 19:04

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

10

Квадратура:

240 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

70 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Година на градба:

1964

Година на реновирање:

2005

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Basil Glavinov br.33

По договор

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Bozo
Потврден огласувач
070616155
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам