1 / 1
prodazba na kujna
7.900 МКД
21.10.2021 13:01

Охрид / Охрид

se prodava kujnski mebel skoro i da ne e koristen
se prodava komplet ili oddelno
cenata e za komplet

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Се продава од:

marjan
Потврден огласувач
077925727
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам