1 / 5
Se prodava Bunjarica
1.100 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.01.2023 08:18

Охрид / Охрид

Se prodava presa za izrabotka na prirodna bunja.Maksimalna golemina na bunja 18cm so 10cm visina.
Povejke informacii na 075209225

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
075241080
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам