1 / 12
Opel Zafira 1.6 Benzin-Metan ( Fabricki) !!
По Договор
09.08.2022 10:08

Куманово / Куманово

Марка:

Opel

Модел:

Zafira

Година:

2007

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

71 kw / 97 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Dosta dobro socuvana i ekonomicna so mnogu mala potrosuvacka !! 1600cm3 so 90 ks so Fabricki Metan !!
Zafirata e donesena od Shfajcarija i poseduva dosta dobra oprema so dva kluca i servisna kniska i plateni site davacki do registracija.
Proverka i Informacii vo sekoe vreme!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Vace
Потврден огласувач
078374727
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам