1 / 12
СЕ ИЗНАЈМУВА ЛУКСУЗНО ОПРЕМЕН СТАН
По Договор
03.06.2022 14:55

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

40 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на реновирање:

2021

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Ило Попадинец 1/12

Се изнајмува модерно опремен стан во центарот на градот Прилеп. Станот е на приземје и располага со дневен престој со кујна, спална соба, купатило и тераса . Станот е опремен со греење, клима уред, машина за перење, пегла, фен, опремена кујна со хигиенски прибор. Се наоѓа на мирна локација со бесплатен паркинг. Може да се изнајми на ден, седмично, месечно или на подолг период (2-3 месеци).
Контакт телефон: 078/301-636
Контакт телефон: 078/301-636

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

ПРЕВОД - ЧАСОВИ - ЕСЕИ - ТРУДОВИ - АНГЛИСКИ ЈАЗИК
Потврден огласувач
075 504 015
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам