1 / 7
Se izdava lokal
150 €
19.11.2021 13:49

Гостивар / Гостивар

Квадратура:

70 m²

Греење:

Струја

Se izdava lokal pogoden za kancelarija magacin kozmeticki salon.

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

trpe
Потврден огласувач
078435007
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам