1 / 12
Lusteri-Moderni i Klasicni (Retro) stil !!
По Договор
13.08.2022 10:14

Куманово / Куманово

Dosta Evtino,se prodavaat Lusteri moderni so led sijalici i klasicni vo retro stil dosta povolna cena dokolku gi kupite site!!!
Komplet site za 2000den !!!!
2 klasicni po 500den.
1 Obicen bel 400den. i so
5 led sijalicki 800den.
Informacii na 075606109 !!!

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Лустери

Се продава од:

Ivan
Потврден огласувач
076444086
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам